Обприскувач акумуляторний PRO-CRAFT AS8 (АКБ)
Акумуляторний обприскувач Procraft AS-8 — надійний і зручний акумуляторний обприскувач із ємністю бака 8 літрів, що ідеально підходить для оброблення садів, городів та інших насадження. Легкий, з тривалим часом роботи від акумулятора, він стане вашим незамінним помічником у боротьбі зі шкідниками та хворобами рослин.
Ця модель має акумуляторну батарею напругу 12 В і місткістю 2 А/год яка дає змогу у разі повного заряду працювати до 3 годин безперервно. Насос у формі мембранної міні помпи дає змогу створювати тиск із діапазону від 0,6 до 2 барів.
Обприскувач акумуляторний Proсraft AS-8 удобен у використанні та має вигляд ранця, який кріпиться на спині, а вага всього бачка рівномірно розподіляється на всій спині та плечі за допомогою ергономічного ременя. У комплекті з пристроєм постачається три знімні розпилювальні сопла та телескопічна трубка з неіржавкої сталі.
Легка вага й ергономічний дизайн забезпечують зручність у роботі, а міцний бак гарантує довгий термін експлуатації. Обприскувач Procraft AS-8 стане вашим незамінним помічником у боротьбі за здоровий і гарний сад!
Основні переваги:
Простота в роботі
Ремінь у комплекті
Ергономічний дизайн
Висока ємність батареї
Ударостійкий пластиковий бак
Вбудований діафрагмінний насос
Невелика вага та компактні розміри
Телескопічний розпилювач із неіржавкої сталі
Характеристики:
Довжина шланга: 120 см
Вага: 2,3 кг уся комплектація
Клас захисту: III
Максимальний робочий обсяг: 8 л
Робочий тиск: 0,6 - 2,0 атм
Максимальна робоча температура: від 0 до +60 °C
Брандспойт: Сталевий, збірний, 38-63 см
Час роботи від акумулятора: 110 - 150 хв
Дистанція обприскування: 4 м
Витрата: 0,3 - 0,5 л/мин
Сила тока насоса: 0,8 - 1,1 А
Комплектація
Обприскувач акумуляторний Procraft AS8
Акумулятор 1 шт — 12 В 2 А·год
Зарядний пристрій 1 шт. — штекер 1 А
Посібник з експлуатації
Ремінь 2 шт.
Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність/радіус обприскування | 4 м |
| Довжина розпилювальної трубки | 63 см |
| Довжина шланга | 120 см |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Загальна вага | 2.3 кг |
| Об'єм бака | 8 л |
| Продуктивність | 0.5 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб транспортування обприскувача | В руках |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 2 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴










