Опис
Паяльник для пластикових труб Procraft PL1400 — це компактний апарат, призначений для з'єднання труб та інших елементів системи водопостачання, виготовлених із поліпропілену. Використовується під час монтажу та ремонту систем подавання води.
Принцип дії
Апарат Procraft PL1400 працює за тим самим принципом, як усі пристрої з цієї категорії: за допомогою нагрівального елемента місця з'єднання труб нагріваються до температури плавлення пластику, після застигання вони й надійно з'єднуються.
Особливості
Паяльник для пластикових труб Procraft PL1400 має такі технічні характеристики:
потужність пристрою — 1400 Вт, що вважається еталоном для паяльників, що працюють у побутових умовах;
максимальна температура нагрівання — 300 градусів С;
апарат обладнаний електронним регулятором, що дає змогу настроювати температуру від 0 до 300 градусів С;
в комплекті постачається набір насадок, призначених для роботи з трубами діаметром 20-25-32 мм;
для зберігання і транспортування паяльника та насадок передбачений міцний металевий кейс;
два індикатори кольорів, що зображають роботу пристрою.
Procraft PL1400 — це доступний і простий у керуванні пристрій, який підійде для особистого використання або для майстрів, що пропонують послуги зі встановлення та ремонту систем водопостачання.
Характеристики
Напруга: 220 В
Частота тока:50 Гц
Потужність: 1400 Вт
Вага:2,7 Кг
Час нагрівання:< 10 хвилин
Температура нагрівального елемента: 50-300 °C
Діаметр труб: 20,25,32 мм
Гарантія 36 місяці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Час розігріву | 10 хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 32 мм |
| Максимальна загальна вага | 2.7 кг |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴






