Паяльник для паяння пластикових труб ProCraft PL2300 використовується для монтажу поліпропіленових фітингів і труб діаметром 20/25/32/40/50/63 мм. Ручне контактне зварювання здійснюється нагрітим інструментом у розтруб поліпропіленових труб, що дає змогу зберегти довговічність конструкції, не пошкоджуючи матеріал. Максимальна температура нагрівання паяльника 300 °C. У комплекті з паяльником йде підставка, набір насадок діаметром 20-25-32-40-50-63 мм, металевий кейс для зберігання і транспортування. Набір інструменту ножиці
Використовується під час монтажу опалювальних систем і систем водопостачання.
Технічні характеристики:
Напруга живлення: 230 В
Номінальна потужність: 1500 Вт
Час нагрівання: 5 хв.
Кількість паяльних насадок: 6 шт.
Діаметр труб: 20-25-32-40-50-63 мм
Температура: 0-300 град.
Особливості паяльника Procraft PL2300
На відміну від попередніх версій такого інструмента, ця модель вирізняється додатковою комплектацією, а саме:
рукавички;
ножиці;
спеціальні насадки;
рулетка та інше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Час розігріву | 5 хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 63 мм |
| Максимальна загальна вага | 1 кг |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴







