Перфоратор Procraft BH1100 належить до професійних інструментів. Використовується на особливо складних роботах для пробивання та свердління отворів у бетоні, камені, цеглі та інших твердих матеріалах. Вирізняється міцним корпусом і надійністю в експлуатації. Для професійних будівельників і домашніх майстрів перфоратор вирізняється багатьма перевагами.
Працює перфоратор у трьох режимах — свердління, свердління+удар, удар. Це дає змогу вибирати оптимальний режим виконання конкретної роботи. Швидке перемикання режимів за допомогою круглого важеля на корпусі пристрою.
Двигун потужністю 900 Втрозганяється до максимальної швидкості 1250 об/хв, енергія удару становить 3 ,2 Дж. Матеріал корпусу виготовлений із міцного високоякісного пластику — він надійно захищає двигун і внутрішні механізми від всячевого механічного впливу, потрапляння пилу та бруду. Спеціальна ручка дає змогу зручно тримати інструмент під час роботи.
Перфоратор Procraft BH1100 має надійний, пилозахисний SDS-Plus патрон. Такий тип патрона забезпечує максимально швидку зміну та надійну фіксацію робочих речей без допомоги додаткових інструментів.
Інструмент повністю захищений від пробою струму на корпус. Тому можна робити роботи навіть у приміщеннях із підвищеною вологістю. Не вимагає складного догляду та довго зберігає свої експлуатаційні властивості. Працює від електромережі. Мережевий кабель завдовжки 3 м захищений від перегинів.
До комплектації перфоратора Procraft BH1100 входить: бур 3 шт., зубило, напрямна, піка та посібник з експлуатації. Додаткові насадки дають змогу вести широкий спектр робіт із різними поверхнями.
Особливості:
2 роки гарантії
Ударний режим
Функція реверсу
Ударостійкий корпус
Ергономічний дизайн
Посилений пилозахист
Висока якість збирання
Антивібраційна система
Потужний продуктивний двигун
Мідна обмотка та лаковий захист якоря
Технічні характеристики:
Режими роботи — Свердління, свердління з ударом і удари
Тип патрона — SDS-plus
Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
Потужність — 900 Вт
Число обертів холостого ходу — 0-1250 об/хв
Енергія удару — 3,2 Дж
Число ударів ― 0-5000 уд./хв
Діаметр свердління в бетоні — 28 мм
Діаметр свердління в металі — 13 мм
Діаметр свердління в дереві — 30 мм
Рівень вібрації ― 12,49 м/с2, К = ± 1,5 м/с2
Довжина кабелю — 3 м
Вага — 2,8 кг.
Комплектація
Перфоратор Procraft BH1100
Додаткова ручка
Бур 3 шт.: 8,10,12 мм
Зубило 1 шт.
Напрямна 1 шт.
Піка 1 шт.
Кейс
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Виробник: Німеччина.
Гарантія: 24 місяці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна сила удару | 3.2 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1250 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5000 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 685 ₴





