Безщітковий перфоратор Procraft BH2100N обладнаний потужним двигуном та має високу продуктивність. Дана модель сильно виділяється на тлі подібних аналогів декількома характеристиками. Насамперед, це те, що він має безщітковий двигун, який не просто знижує необхідність частого обслуговування пристрою, але й забезпечує більш високу потужність за менших втрат енергії. Даний перфоратор ефективніше справляється із завданнями та має більший термін служби.
Крім того, цей пристрій має три режими роботи: удар, удар зі свердлінням і виставлення піки, що робить його універсальним інструментом. Наявність патрона SDS PLUS спрощує зміну оснастки, що суттєво прискорює процес роботи та підвищує його ефективність. Також важливо відзначити, що максимальний діаметр свердління становить 28 мм, що дає можливість виконання більшості завдань зі свердління та довбання. Ергономічний дизайн та збалансована вага (4.265 кг) забезпечують додатковий контроль над інструментом, що дуже важливо під час виконання більш точних робіт. Сила удару в 8 Дж дозволяє ефективно справлятися навіть із найважчими завданнями.
Комплектація:
безщітковий перфоратор Procraft BH2100N;
допоміжне руків’я;
ключ;
кейс;
інструкція по експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 8 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5300 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1260 Вт |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 990 ₴






