Напруга 220 В
Частота струму50 Гц
Потужність2150 Вт
Число обертів холостого ходу0-850 об/хв
Діаметр свердління: дерево / бетон / метал40/26/13 мм
Вага4.8 кг
Перфоратор Procraft BH2150 зарекомендував себе як довговічний, надійний, практичний інструмент. Під час використання відповідно інструкції він не потребує ремонту впродовж тривалого терміну та виконуватиме чималі обсяги роботи. Попри невеликі габарити, перфоратор обладнаний потужним двигуном 2150 Вт. Обладнаний системою регулювання кількості обертів.
Сфера застосування
Електроперфоратор цієї моделі застосовують для виконання побутових робіт, на будівництвах невеликого масштабу. Завдяки потужності 2150 Вт можна використовувати прилад замість міксера, не купуючи його окремо. Перфоратор підходить для виконання таких операцій:
Свердління;
Довбання;
Перфорування.
Особливості використання
Перфоратор Procraft BH2150 обладнаний такими режимами роботи:
Свердління з ударом;
Свердління звичайне;
Удар.
Сила удару під час увімкнення двигуна може досягати 4,5 Дж. Це дає змогу розбити стіну з цегли або бетону, пороги, скоси. Обмотка двигуна захищена від потрапляння пилу, тому він може працювати тривалий час без небезпеки перегоріти. У комплекті з інструментом постачаються зубило, піка, три бура та ручка, яка пом'якшує вібрацію
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 4.5 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5000 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2150 Вт |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 330 ₴




