Перфоратор ProCraft BH-1300 це надійний електроінструмент, він показує безпечну роботу свердління, свердління з ударом, довбання різноманітних матеріалів і тішить своєю ціною. Апарат призначений для викручування отворів у бетоні або камені будь-якого діаметра до 26 мм, максимальний діаметр свердління (повою коронкою) 68 мм.
Перфоратор ProCraft BH-1300 завдяки абсолютно малій вазі 2, 9 кг застосовують, як звичайний дриль не використовуючи удар. Попри свої габарити, апарат має 1050 Вт, а енергія удару в нього дорівнює 4.5 Дж.
Перфоратор ProCraft BH-1300 універсальний електроінструмент зі змінним патроном. Інструмент має патрон SDS-plus, який без застосування інструментів дуже легко змінюється на швидкозатискний. Він обладнаний м'якою накладкою на ручках, для комфортної роботи оператора.
Особливості:
Потужний двигун
Модель копія макити зі знімним дфр-патроном
Низький рівень вібрації
Режими — свердління/перфоратор/відбійник
Функція реверсу
Постачається в пластиковому кейсі з набором свердел
Підвищена міцність системи кріплення шатуна
Поршнева система удару (4.5 Дж)
Характеристики:
Тип патрона SDS-plus
Режими роботи Свердління з ударом, довбання (удар), Свердління
Живлення 220 В
Споживана потужність 1050 Вт
Максимальна кількість обертів 1300 (об/хв)
Сила удара 4.5 Дж
Комплектація:
Перфоратор ProCraft BH-1300
інструкція (паспорт),
бічна ручка,
набір зубил і бурів,
пластиковий кейс
швидкозатискний патрон
Гарантія 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 4.5 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1050 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4200 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 120 ₴










