Перфоратор Procraft BH1800
Перфоратор Procraft BH1800 – інструмент що працює від мережі та має можливість роботи в трьох режимах. Він підходить для виконання свердління та ударних робіт. Модель оснащена патроном SDS+, що забезпечує швидку зміну насадок.
Характеристики:
Напруга: 220 - 240 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 1500 Вт
Число оборотів холостого ходу: 0 - 930 об/хв
Число ударів: 0 - 4300 уд/хв
Енергія удару: 5,5 Дж
Діаметр свердління:
дерево: 42 мм
бетон: 32 мм
метал: 13 мм
Тип патрона: SDS+
Максимальний діаметр свердління: 42 мм
Рівень звукового тиску: LpA = 91 дБ(А), K = ± 3 дБ(А)
Рівень звукової потужності: LwA = 99 дБ(А), K = ± 3 дБ(А)
Рівень вібрації: 14,24 м/с², K = ± 1,5 м/с²
Клас захисту: II
Категорія захисту: IPX0
Довжина кабеля: 3 м
Режими роботи: 3 режими (свердління, ударне свердління, довбання)
Комплектація:
Інструкція з експлуатації
3 бури (8, 10, 12 мм)
Додаткова рукоять
1 зубило
Кейс
1 піка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 5.5 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 930 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4300 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 42 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 240 ₴








