Перфоратор Procraft BH2250 – це досить потужний будівельний інструмент, призначений для швидкого та ефективного виконання різноманітних ремонтно-будівельних робіт:
довбання, розколювання і розпушення міцних матеріалів – бетонних і цегляних конструкцій, асфальту, осадових гірських порід;
свердління отворів з ударною дією в цеглі, бетоні, природному камені, асфальті;
свердління отворів без ударної дії в деревині, металі, кераміці а також різних синтетичних матеріалах.
Особливості
Відмінною особливістю перфоратора Procraft BH2250 є велика потужність (1500 Вт) і дуже висока сила удару (6 Дж). Дана модель має три режими роботи: свердління з ударом, свердління без удару і удар без свердління.
Частота ударів, що створюється пневматичним механізмом, – регульована (0-4250 1/хв), що дозволяє ефективно і без особливих зусиль робити отвори в різних за твердістю матеріалах. Швидкість обертання шпинделя при цьому можна встановлювати в межах 0-860 об/хв. Максимальний діаметр свердління залежить від матеріалу, що оброблюється: дерево – 42 мм, бетон – 32 мм, метал – 13 мм.
Варто відзначити, що перфоратор забезпечений високою силою удару – 6 Дж. При вазі інструмента 5 кг сила удару становить 1,2 Дж на один кілограм виробу, що є відмінним показником. Щоб забезпечити надійність інструмента в роботі і подовжити термін його експлуатації рази, редуктор поміщено в міцний алюмінієвий корпус.
Характерна особливість цієї моделі – спеціальна запобіжна муфта, яка запобігає травмам і пошкодженню редуктора у випадку заклинювання свердла в матеріалі, що оброблюється.
Перфоратор Procraft BH2250 має вертикальне розташування електричного двигуна. Завдяки ергономічній конструкції рукояток перфоратор Procraft BH2250 зручно тримати в руках, що забезпечує комфорт під час тривалої роботи і не створює фізичної втоми. Особливої уваги заслуговує задня рукоятка. Антивібраційна система усуває негативний вплив на руки користувача під час роботи, а гумова накладка дозволяє міцно тримати інструмент і запобігає ковзанню руки в жарку погоду.
В комплект поставки перфоратора входять: 3 свердла по бетону, долото, піка, додаткова рукоятка, пильовик, консистентне мастило, а також міцний пластиковий кейс для зручності транспортування та зберігання інструмента. Для заміни мастила в редукторі в корпусі передбачений спеціальний отвір, що дозволяє користувачеві швидко здійснювати відповідне технічне обслуговування інструмента без звернення до представників сервісного центру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 6 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 860 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4250 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 42 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Реверс | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 360 ₴









