Промисловий пилосос Procraft VP1400 — потужний, зручний і ефективний прилад для прибирання в найрізноманітніших промислових умовах. Міцна конструкція та потужна потужність всмоктування роблять його ідеальним для прибирання сміття і пилу на заводах, складах, у майстернях та інших промислових приміщеннях.
Завдяки двигуну потужністю 1400 Вт і силі всмоктування 17 кПа пилосос здатний збирати більші частинки сміття й пилу, ніж багато інших промислових пилососів, представлених на ринку.
Інструмент має великий об'єм бака, а саме 17 литров, тому пилосос може впоратися з великою кількістю сміття без потреби частого спорожнення, що дає змогу заощаджувати час під час прибирання.
Апарат розроблений з урахуванням зручності використання: 1,5-метровий гофрований шланг дає змогу легко проникати у вузькі місця, а 4-метровий кабель забезпечує вдосталь простору для пересування.
Пилосос обладнаний телескопічною трубкою з металу, набором насадок, плоским складчастим НЕРА-фільтром, також є місце для зберігання кабелю та зручна ручка.
Пилосос будівельний пилосос Procraft VP1400 призначений для тривалого терміну експлуатації, його міцна конструкція витримує вимоги регулярного використання в промислових умовах.
Особливості:
Гарантія 2 роки
Потужне всмоктування
Міцна конструкція
Контейнер із неіржавкої сталі
Висока сила всмоктування
Простота у використанні
Насадка для підлоги та щілин
Транспортувальні колеса
Великий об'єм бака 17 літрів
Надійний поліпропіленовий фільтр
Додаткова розетка на корпусі пилососа
Пилосос може працювати як із мішком, так і без
Технічні характеристики:
Тип двигуна — однофазний колекторний
Напруга мережі/Частота струму — 220-240 В/50 Гц
Потужність — 1400 Вт
Вакуумний тиск — 17 кПа
Об'єм пилозбірника — 17 л
Довжина шланга — 1,5 м
Довжина мережевого кабелю — 4 м
Ступінь захисту ― IP04
Вага — 8 кг
Комплектація:
Промисловий пилосос Procraft VP1400
Колеса 4 шт.
Насадка 2 шт.
Мішок сміттєзбірник 1 шт.
Картонне паковання
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Гарантія: 24 місяці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Об'єм пилозбірника | 30 л |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип пилососа | пилосос будівельний |
| Рівень шуму | 73 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал бака | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 920 ₴







