Полірувальна машина Procraft PM2000 – якісний багатофункціональний інструмент для широкого спектру робіт.
Її основна функція - це якісне полірування різних видів матеріалів до дзеркального блиску.
З її допомогою полірують кузови автомобілів, меблі, паркет, скло, метал і т.д. буд.
Полірувальна машина Procraft PM2100 здатна заощадити купу сили і істотно прискорити роботу, при цьому досягти хорошої якості.
Висока ефективність роботи досягається завдяки великій потужності двигуна в 2100 Вт.
Після фінішного полірування вона здатна усунути навіть дрібні подряпини, яких вже не буде видно.
Довжини мережного кабелю цілком вистачає для роботи на великій відстані без додаткових переносок.
Також крім полірування, апарат здатний впоратися з іншими завданнями, такими як шліфування та зачистка.
Особливості:
Напруга 220 - 240 В
Частота струму 50 Гц
Потужність 1000 Вт.
Число оборотів холостого ходу 2000 - 4800 об / хв
Вага 3 кг
Діаметр диска 150 мм
Клас захисту ІІ
Рівень звукового тиску LpA = 86 дБ(А), К = ±3 дБ(А)
Рівень звукової потужності LwA = 97 дБ(А), К = ±3 дБ(А)
Рівень захисту IPX0
Вібрація передньої ручки 2.677 м/с2, К = ±1,5 м/с2
Вібрація задньої ручки 3.107 м/с2, К = ±1,5 м/с2
Особливості:
Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням
Електронне регулювання обертів
Висока потужність двигуна
Міцний шнур живлення
Ергономічний дизайн
Плавний запуск
Комплектація:
Полірувальна машина Procraft PM2100
Картонна упаковка
Полірувальне коло
Хутряна накладка
Передня рукоятка
Шестигранний ключ
Додатковий комплект щіток
Інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 4800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 120 ₴










