Полірувальна машина Procraft PМ 2100
Короткий опис
Полірувальна машина Procraft PM2100 використовується для виконання будівельних, столярних робіт. Інструмент призначений для чистової обробки вручну поверхонь перед фарбуванням, нанесенням лаку. З його допомогою можна поновити меблі, інтер'єр. Вдається без сліду видалити іржу, старі лакофарбові покриття. Забезпечено високу якість роботи від стаціонарного джерела живлення за рахунок довгого дроту.
У полірувальній машинці Procraft PM2100 встановлений електричний двигун досить високої потужності, який забезпечує високу якість обробки полотен. Серед функціональних особливостей апарату варто виділити можливість плавно регулювати кількість обертів, яка коливається в діапазоні до трьох тисяч обертів за хвилину. Це безпосередньо впливає на те, що майстер робить роботи максимально якісно. Максимальний діаметр робочого оснащення становить 180 мм. Саме коло такого діаметра є найбільш оптимальним для виконання різних видів робіт. Використовуючи цей апарат, Ви можете шліфувати та зачищати поверхні, використовувати спеціальні насадки.
Компактна машинка має невелику вагу. Працюючи з обладнанням, користувач може регулювати швидкість, плавно змінювати кількість обертів. Зручність експлуатації забезпечує наявність двох рукояток, які можна встановлювати в залежності від того, яка рука майстра (права або ліва) є основною. Передбачена можливість вибору та зміни насадок відповідно до специфіки виконуваних робіт. З метою безпеки кнопку включення можна заблокувати за допомогою спеціально передбаченого фіксатора.
Основні переваги:
Плавний запуск
Ергономічний дизайн
Стабілізація оборотів
Посилений захист від пилу
Стійкість до перевантажень
Ударостійкий міцний корпус
Швидкий доступ до вугільних щіток
Високоякісне полірувальне коло
Регулювання числа обертів холостого ходу
Електричний двигун потужністю 2100 Вт
Вузька рукоятка для зручного обхвату пензлем однієї руки
Зменшений рівень шумового впливу на оператора
Особливості:
Напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 2100 Вт
Число оборотів холостого ходу: 500-3000 об/хв
Вага: 4,1 Кг
Регулювання оборотів: Є
Діаметр диска: 180 мм
Стабілізація оборотів: Є
Комплектація:
Полірувальна машина Procraft PМ 2100
Насадка
Додаткова рукоятка
Посібник з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴









