Полірувальна машина Procraft PM2100K об'єднала в собі переваги попередніх версій. Вона здатна виконувати великий список завдань завдяки особливостям конструкції.
Переваги пристрою
Плюси конструкції можна перерахувати такі:
Електричний двигун потужністю 2100 Вт.
3200 обертів на хвилину.
Можливість регулювати число обертів.
Полегшений корпус.
Зручна знімна рукоять.
На корпусі пристрою передбачені вентиляційні отвори для охолодження механізму.
Плавний пуск.
Полірувальна машинка добре підійде для обробки металу, пластику, дерева, лакофарбових покриттів. Завдяки функції регулювання кількості обертів можна налаштовувати апарат для виконання завдань, різних за типом. Передбачена можливість використання насадок, діаметр яких становить 180 мм, тому пошук витратних матеріалів не представляє складнощів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3200 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴








