Полірувальна машина Procraft PM2100E (LCD дисплей) призначена для полірування та шліфування дерев'яних, металевих, пластикових поверхонь, які оброблені ґрунтом, покриті лаком або фарбою. Зручна конструкція пристрою дозволяє обробляти як вертикальні, і горизонтальні поверхні.
Переваги шліфувальної машини
- LCD дисплей робить налаштування інструменту простим і зрозумілим.
- Вузька рукоятка з плавними лініями добре лежить в руці, не викликаючи втоми при тривалій роботі.
- Низький рівень шуму робить роботу з інструментом максимально комфортним.
- Міцний корпус із підвищеним захистом від пилу та перегріву збільшує робочий ресурс електроінструменту.
- Можливість регулювання швидкості обертів залежно від матеріалу, що обробляється.
- Наявність м'якого полірувального чохла для делікатної дії на поверхню.
Надійна шліфувальна машина за вигідною ціною
Модель шліфувальної машини Procraft PM2100E з додатковою опцією полірування стане вдалим придбанням для вашої домашньої майстерні. Завдяки невеликій вазі інструмент ідеально підійде для тривалої обробки великих площ і стане незамінним помічником під час ремонту.
Характеристики:
Напруга мережі/Частота струму: 220-240/50 В/Гц
Потужність: 2100 Вт
Число оборотів холостого ходу: 800-3300 об/хв
Діаметр дисків, що застосовуються: 125 мм; 150 мм; 180 мм
Різьблення шпинделя: М14
Плавний пуск: Ні
Регулятор оборотів: Є
Підтримка постійних оборотів: Є
Блокування шпинделя: Є
Вага: 3,6 кг
Комплектація:
- Машина шліфувальна ProCraft PM2100Е (LCD дисплей)
- Додаткова рукоятка (кріпильні болти 2 шт. у комплекті)
- полірувальна насадка 180 мм
- Ключ
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 820 ₴










