Функції:
Напруга: 12 В
Потужність: 120Вт
Максимальний тиск: 7 атмосфер
Продуктивність: 35 л/хв
Час безперервної роботи: 20 хв
Сила струму: 14 А
Довжина кабелю: 3 м
Спосіб підключення: у прикурювача; клеми на акум
Датчик тиску/манометр: стрілочний
Вага: 1,5 кг.
Країна реєстрації бренду: Німеччина
Країна виробник: Китай
Гарантія: 36 місяців
Опис:
Повітряний компресор Procraft LK170 - це практичний компресор, який здатний накачати колеса автомобіля, мотоцикла, камери велосипеда та інші гумові вироби.
Автомобільний компресор оснащений потужним двигуном в 120Вт, напруга живлення становить 12 В. Підключати компресор можна через автомобільний прикурювач або через перехідник з клемами (вхідний в комплект) безпосередньо до акумулятора Procraft LK170 має продуктивність 35 л/хв, що дає можливість на 30 л/хв. зусиль. Час безперервної роботи - 20 хв. Максимальний тиск складає 7 атмосфер.
Компресор Procraft LK170 має міцну та компактну конструкцію, металевий корпус. Обладнаний системою захисту від перегріву, яка автоматично відключає пристрій від живлення, якщо температура компресора підніметься вище максимально допустимого рівня. Для зберігання та транспортування передбачена вологостійка сумка із високоякісного матеріалу.
Особливості:
Ергономічний дизайн
Корпус металевий
Насадки для накачування м'ячів, надувних іграшок, матраців
Високоточний манометр
Висока якість складання
Швидке накачування шин
Система захисту від перегріву
Зручність у використанні
Компактні габарити
Комплектація:
Компресор повітряний Procraft LK170
Насадка (3 шт)
Перехідник із прикурювачем на затискач
Сумка для транспортування
Посібник користувача
Гарантійний талон
Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тиск | 7 Бар |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Продуктивність компресора | 35 літр/хв |
| Робочий тиск | 7 бар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴





