Особливості:
Напруга: 220 В
Частота: 50 Гц
Потужність: 850 Вт
Кількість оборотів: 16000 об/хв
Ширина стругання: 82 мм
Глибина стругання: 3 мм
Довжина шнура живлення: 2 м
Регулювання глибини стругання: є
Вага: 3.4 кг
Електрорубанок Procraft PE-1650 - інструмент, призначений для стругання пиломатеріалів з деревини різних порід. Завдяки добре продуманій конструкції машина вміє виконувати наступні функції: стругання плоскої поверхні, стругання матеріалів під кутом 0-45 градусів (із застосуванням спеціальної лінійки), прорізання пазів і зняття кромок. М'які гумові накладки на рукоятці необхідні, в першу чергу для міцного та надійного контакту, вони запобігають ковзанню руки. Максимальна ширина стругання за один прохід становить 82 мм, глибина стругання налаштовується в межах від 0 до 3 мм за допомогою ручки. Двигун розганяє стругальні ножі до 16000 об/хв, водночас активно охолоджується за допомогою спеціальної вентиляційної решітки. Для забезпечення чистоти робочого місця та зниження в повітрі шкідливого для здоров'я пилу, передбачений мішок для пилу. Варто відзначити, що рубанок може використовуватися стаціонарно, як поздовжньо-стругальний апарат. Для цього необхідно встановити його на опорний кронштейн
Особливості:
Хороша система видалення пилу
Потужний двигун
Мідна обмотка статора та ротора
Регулювання глибини стругання
Зручна ручка з прогумованою вставкою
Можливість здійснювати вибірку чверті
Комплектація:
Електрорубанок Procraft PE-1650
Cтанина для стаціонарного використання
Затискний ключ
Пилозбірний мішок
Паралельна напрямна
Набір гвинтів
Посібник з експлуатації
Картонна упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴






