Стрічкова шліфувальна машина PRO-CRAFT PBS-1600 (струбцини для кріплення до столу)
- В наявності
2 550 ₴
+380 (67) 966-18-69
- +380 (63) 693-11-24
Стрічкова шліфувальна машина Procraft PBS1600 має сильний двигун з якорем і стартером з міді. Обшивка покрита декількома шарами лаку, що забезпечує їй гарний захист. У шліфувальній машини встановлені підшипники, у яких передбачений великий експлуатаційний ресурс. Особливості інструменту У шліфувальної машини Procraft PBS1600 можна виділити такі особливості: Привабливий ергономічний дизайн. Можливість повільного регулювання частоти обертання. Вузький носик дозволяє виконати обробку поверхні у важкодоступних ділянках. Легковажність і висока потужність. Можна зміцнити машинку на стільниці. Запобігання від подряпин. Завдяки надійності підшипників і забезпечення охолодження двигуна пристрій зможе послужити протягом тривалого терміну. Можливості застосування У стрічкової шліфувальні машини Procraft PBS1600 в якості робочої деталі встановлена шліфувальна стрічка, швидкість обертання якої може змінюватися в діапазоні 120-380 м / хв. Інструмент укомплектований струбцинами, за допомогою яких здійснюється кріплення до стільниці. При необхідності шлифмашинку легко перетворити на мініатюрний шліфувальний верстат.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина стрічки/листа | 533 мм |
| Максимальна швидкість стрічки | 380 м/хв |
| Максимальна кількість обертів | 380 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Ширина шліфування | 76 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴








