Стрічкова машина Procraft PBS1950 використовується для шліфування поверхонь, виготовлених із дерева, а також їх очищення від старих лакофарбових покриттів. Цей прилад відносять до підкатегорії стрічкових шліфувальних машин, де робочим елементом є стрічка з абразивним шаром. Шліфмашинка оснащена широкою опорною підошвою та робочою стрічкою розміром 100 на 610 мм. Дана модель має потужний двигун 1950 Вт з якорем та стартером з міді, який здатний розігнати стрічку до швидкості 480 м/хв.
У шліфувальній машині встановлені підшипники, у яких передбачений великий експлуатаційний ресурс. Завдяки надійності підшипників та забезпеченню охолодження двигуна пристрій зможе послужити протягом тривалого терміну. Щоб налаштувати машину для виконання необхідного обсягу робіт, необхідно затягнути шліфувальну стрічку між заднім та переднім роликами, потім виконати регулювання кута протягування.
На рукояті є спеціальні накладки з гуми, які дозволяють долоні оператора ковзати під час роботи. Щоб забезпечити конструкції надійність та міцність, частина її виконана з металу. Інструмент має можливість фіксації кнопки в робочому положенні. У комплекті з пристроєм постачається спеціальний мішок для збирання пилу, за допомогою якого вдається зберегти чистоту на робочому місці.
Стрічкова шліфувальна машина Procraft PBS1950 ― професійний інструмент, який відрізняється високою потужністю двигуна, компактними габаритами та ергономічним дизайном. Вона підійде для здійснення робіт як в умовах виробництва, так і невеликих майстерень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина стрічки/листа | 610 мм |
| Максимальна кількість обертів | 480 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1950 Вт |
| Стан | Новий |
| Ширина стрічки/листа | 100 мм |
| Ширина шліфування | 100 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴







