Тепловентилятор керамічний Procraft FP20 – це універсальний пристрій, завдяки якому можна ефективно обігрівати різні об'єкти. Апарат можна застосовувати в обігріві виробничих, житлових та допоміжних приміщень.
Переваги Procraft FP20
Тепловентилятор керамічний Procraft FP20 купити коштує через наступні значні переваги:
достатня потужність 2000 Вт;
невеликі габарити;
наявності зручної системи саморегуляції обігріву;
присутності ефективного захисту від значного перегрівання апарата;
відмінне співвідношення високої потужності електроспоживання та температури, що дозволяє заощадити на витраті енергії;
гармата починає видавати потік тепла відразу після того, як ви її включаєте;
наявність ізольованої, дуже комфортної ручки, яка дозволяє зручно переміщати апарат з місця на місце.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Регулювання швидкості | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴






