Торцювальна пила PRO-CRAFT PGS-256 - це ідеальний інструмент для роботи з ДСП, ДВП, дерев'яними конструкціями, ламінатом, композитними матеріалами та іншими. Він стане незамінним інструментом у домашньому господарстві чи професійній діяльності.
Пила торцювальна Procraft PGS256, купити яку ви можете на нашому сайті всього в кілька кліків, має наступні переваги:
лазерну напрямну, завдяки якій процес розпилу стане ще комфортнішим;
подвійну систему видалення пилу, завдяки якій ви працюватимете в чистоті;
функцію протягування;
функцію блокування шпинделя
Комплектуючі
Посібник з експлуатації
Диск – 1 шт.
Пиловловлювач – 1 шт.
Шестигранники – 2 шт.
Щітки – 2 шт.
Гайковий ключ – 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропілу | 90 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 800 ₴






