Фарбопульт електричний PRO-CRAFT PSE-550 (у комплекті два види мідних сопел 1,5 и 1,8 мм)
- В наявності
- Код: PSE-550
1 590 ₴
+380 (67) 966-18-69
- +380 (63) 693-11-24
Фарбопульт електричний PRO-CRAFT PSE-550 (у комплекті два види мідних сопел 1,5 и 1,8 мм)
Призначений для нанесення на поверхню різних лакофарбових матеріалів. Він сумісний з водорозчинними фарбами і лаками, ґрунтовкою, закріплювачами і засобами для захисту деревини. Обсяг рідини, що подається, може регулюватися, забезпечуючи якісний результат роботи. Рекомендована відстань до оброблюваної поверхні 5-15 см.
Ключові особливості:
Інструмент легко чиститься після роботи
Зручне руків'я забезпечує комфорт під час тривалого фарбування
Вертикальне і горизонтальне регулювання положення струменя
Технічні характеристики:
Потужність: 550 Вт
Діаметр сопла: 1.5 мм; 1.8 мм
Ємність резервуара: 800 мл
Продуктивність: 640 мл / хв
Комплектація:
Фарбопульт
2 сопла
Інструкція
Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр сопла | 1.8 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.8 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Продуктивність фарбопульта | 0.7 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴









