Фрезер Procraft POB-1200H застосовується в різних столярних та теслярських роботах для обробки кромок та профілів, фасок у дерев'яних конструкціях, для виготовлення пазів тощо. Ергономічна рукоятка сприяє надійному та комфортному хвату інструменту. Лінійка, розташована у бічній частині корпусу, забезпечує точне регулювання глибини фрезерування.
Ключові особливості:
Блокування кнопки увімкнення для тривалих робіт
Плавне регулювання глибини фрезерування
Покращений захист від пилу
Можливість підключення пилососа за допомогою перехідника
Технічні характеристики:
Потужність: 1200 Вт
Розмір цанги: 6, 8 мм
Кількість оборотів: 16000 - 30000 об/хв
Глибина фрезерування: 0 – 50 мм
Блокування кнопки увімкнення: так
Плавний запуск: так
Кнопка блокування шпинделя для швидкої заміни оснастки
Комплектація:
Фрезер
Лінійка з паралельним упором
Перехідник для підключення пилососу
Дві цанги: 6 мм, 8 мм
Набір із 6 фрез
Комплект вугільних щіток
Інструкція
Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 12 міс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина фрезерування | 50 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 685 ₴






