Особливості:
Напруга мережі: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Номінальна потужність: 2000 Вт
Розмір цанги: 8, 12 мм
Робочий хід фрези: 50 мм
Макс. частоти обертання на холостому ходу: 8000-23000 об/хв
Регулювання обертів: так
Можливість підключення пилососа: так
Вага: 5,5 кг
Опис:
Електричний фрезер Procraft POB-2400 це інструмент для обробки дерева, пластику та аналогічних матеріалів. Залежно від вибору оснастки універсальна модель швидко та акуратно пропилює отвори різної глибини, вибирає пази, наносить на заготовку візерунок. Потужний двигун забезпечує тривалу роботу без перегріву. Швидкість обертання фрези регулюється в діапазоні від 8000 до 23000 об/хв, що дозволяє працювати як з щільними, так і більш пухкими матеріалами (ДВП, фанера).
Особливості:
Плавне регулювання глибини фрезерування
Регулювання оборотів
Посилений плезахист
Набір фрез 12 штук
Комплектація:
Фрезерний верстат ProCraft POB-2400
Набір фрез 12 шт. під цангу 12 мм
Напрямна 2 шт.
Перехідник під пилосос
Наполеглива лінійка
Інструкція з експлуатації
Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина фрезерування | 50 мм |
| Максимальна кількість обертів | 23000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Розмір цанги | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Електричний |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 530 ₴





