Циркулярка Procraft KR-140/1850 обладнана потужним електродвигуном для забезпечення 4000 об/хв, що сприяє безперешкодному пропилу навіть твердих порід дерева. Паркетка Procraft пристосована для пропилювання під кутом до 45 градусів, а також Ви зможете регулювати глибину пропилювання. Ці функції дадуть змогу контролювати процес різання та допоможуть виконати роботу швидко та якісно.
Технічні особливості:
✔потужний електродвигун
✔регулювання глибини пропилювання
✔регулювання кута пропилювання з нахилом до 45 градусів
✔кожух з отвором для під'єднання пилу збірника
✔блок кнопки увімкнення
Характеристики:
Живлення — Мережа 220 В
Потужність електродвигуна — 1850 ватів
Максимальна кількість обертів диска 4000 об/хв
Максимальний діаметр диска — 140.0 (мм)
Максимальна глибина пропилювання – 40 мм
Кут нахилу — 45.0 (град.)
Посадкове гніздо — 16 мм
Вага інструмента 3.3 кг
Комплект:
пила дискова Procraft KR-140/1850
паспорт (інструкція)
пиляльний диск
паралельний упор
ключ гайки пиляльного диска
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 40 мм |
| Діаметр диска | 140 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Число обертів диска | 4000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 175 ₴




