Дискова пилка Procraft KR2000 – ручний електроінструмент, призначений для поздовжнього та поперечного розкрою дерев'яних заготовок, фанери, ДСП, а також деталей із пластику та алюмінію. Поєднання доступної ціни та високої потужності (2000Вт) робить цю модель циркулярної пили ідеальним варіантом як для домашньої майстерні, так і для професійного столярного цеху.
Особливості дискової пилки
Розпилювання здійснюється у двох режимах – під кутом 90° та 45°, при цьому максимальна глибина пропилу під прямим кутом становить 62 мм.
Конструкція пили запобігає попаданню деревного пилу всередину пристрою, зокрема, захищає обмотку двигуна від стружки.
Система швидкої заміни диска без використання додаткових інструментів.
Переваги моделі
Ручне керування пилкою, її компактність і мала вага підвищують маневреність інструменту, покращують якість роботи, дозволяють робити максимально рівний та акуратний різ. Додаткова ручка робить роботу з циркулярною пилкою ще більш комфортною та безпечною. В комплектацію входить пильний диск діаметром 185 мм.
Технічні характеристики Дискова пилка Procraft KR2000:
Напруга:220 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність:2000 Вт
Число оборотів холостого ходу: 5000 об/хв
Вага :5 Кг
Тип пили :Ручна
Кут нахилу:45°
Глибина пропилу: 62 мм
Діаметр пильного диска: 185 мм
Комплектація:
Дискова пилка Procraft KR2000
Пильний диск
Паралельна напрямна
Шестигранний ключ
Вугільні щітки (2 шт.)
Посібник користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропілу | 62 мм |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 265 ₴






