Занурювальна циркулярна пила Procraft KR2100 – універсальна дискова пила, яка використовується для точних різів у різних матеріалах. Призначена для багатоцільового використання як любителями, так і професіоналами для здійснення поздовжніх, поперечних і похилих пропилів, а також заглибних пропилів в масивній деревині. Велика зручна ергономічна рукоятка з м’якою накладкою забезпечує хорошу фіксацію інструменту в руках, створюючи додатковий комфорт, що робить тривалу роботу з ручною занурювальною циркулярною пилкою зручною та безпечною. Міцна алюмінієва підошва з чудовими ковзними властивостями забезпечує чисте, точне та безперервне розпилювання. Адаптер видалення пилу може бути використаний для підключення пилососа для очищення робочого місця під час роботи. Підошва ручної занурювальної циркулярної пилки Procraft KR2100 також підходить для використання з направляючою, що дозволяє легко зробити точне розпилювання.
Особливості ручної занурювальної циркулярної пили Procraft KR2100:
Зміна глибини різання та кута нахилу без ключа;
Високоякісний твердосплавний диск для чистих різів;
Точні розрізи під час роботи близько до країв;
Паралельна зупинка для прямих різів;
Адаптер для видалення пилу, щоб зберегти робоче місце у чистоті;
Система направляючих для додаткової точності;
Спеціальний пластиковий тримач для точного регулювання напрявляючої;
Ергономічна додаткова рукоятка з м’якою накладкою;
Міцна лита алюмінієва підошва;
Кнопка блокування шпинделя для легкої заміни пильного диска.
Комплектація:
Занурювальна циркулярна пила Procraft KR2100;
Шестигранний ключ;
Пиляльний диск;
Напрямна шина двоскладова;
Струбцини;
Інструкція по експлуатації;
Гарантійний талон;
Упаковка – картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 8.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 60 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 165 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 380 ₴










