Мережевий шуруповерт Procraft PB800 із металевим патроном відрізняється підвищеною потужністю. Він чудово підходить для виконання будівельно-монтажних чи ремонтних робіт у промислових чи побутових цілях. З ним набагато легше вкручувати гвинти і гвинти, ніж у застосуванням ручної викрутки - ніяких мозолів і зісковзування.
Переваги та характеристики моделі
Шуруповерт витримує інтенсивну експлуатацію та справляється з різними матеріалами (дерево, пластик, метал та ін.). Модель PB800 можна зарахувати до професійного інструменту, незважаючи на доступну ціну.
Характеристики:
Напруга: 220 В;
Діаметр патрона: 0,8-10 мм;
Момент, що крутить: 22 H*m;
Ступенів затягування: 15;
Обертів за хвилину: 800;
Тип патрона: швидкозатискний.
Рукоятка має антиковзне покриття, корпус легкий – такий інструмент зручно використовувати. За дотримання інструкції використання, шуруповерт прослужить безперебійно кілька років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴





