Шуруповерт мережевий Procraft PB960 є електроінструментом для здійснення монтажних робіт. Завдяки особливостям конструкції можна за короткий термін виконати великий обсяг, робота виходить комфортною та зручною.
Область застосування
Конструкція шуруповерта розроблена таким чином, щоб робота з його використанням проходила оперативно та без затримок. Його застосовують для таких завдань:
Закручування саморізів та гвинтів.
Нарізання різьблення.
Висвердлювання отворів.
Фіксація гайок.
З використанням електроінструменту вдається успішно виконувати демонтаж конструкцій, де як кріпильні елементи використовуються шурупи або саморізи.
Особливості пристрою
Конструкція інструменту включає тріскачку, реверс, вимикач за потреби можна зафіксувати. Корпус, виготовлений із високоміцного якісного пластику, забезпечує захист від подряпин та ударів. Охолоджувальні радіатори не допускають перегріву під час роботи інструменту.
Гумові накладки на ручці не дозволяють шуруповерту вислизати під час роботи з руки оператора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 960 Вт |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975 ₴





