Шуруповерт електричний Procraft PB 1050 якісний інструмент призначений для виконання свердлильних робіт, в тому числі відмінно підходить для закрутки гвинтів, болтів, шурупів або затиску гайок. Шуруповерт має можливість плавної зміни числа обертів робочого шпинделя і вибору напрямку його обертання на протилежне (реверс), а також зміни крутного моменту шпинделя. Потужність інструменту 1050 Вт, швидкість обертання патрона становить 750 об/хв - цих параметрів цілком вистачає для виконання практично будь-яких поставлених цілей. У разі зносу вугільних щіток (додаються в комплекті), передбачені спеціальні отвори з гвинтами по обидва боки інструменту. Швидкозатискний патрон виготовлений з високоякісного пластику і металу, він міцно і надійно затискає свердло, гвинт або біту діаметром до 10 мм. Шуруповерт сам по собі захищений від перевантажень, але в разі дуже тривалої роботи двигун охолоджують спеціальні вентиляційні отвори. Також дуже корисною функцією є фіксатор кнопки включення - один раз натиснув і більше не потрібно постійно тримати кнопку запуску.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.6 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 125 ₴







