Шуруповерт мережевий ProCraft PB-1350 2-швидкості
Електричний дриль-шуруповерт від торгової марки «Procraft» має високий рівень складання і призначений для свердлильних робіт, відгвинчування або закручування шурупів. Використовується переважно у побутових умовах.
Даний шуруповерт має високу потужність 1350 Вт і створений на основі 2-х швидкісного редуктора, регулювання обертів забезпечує необхідну частоту обертання на 1-й швидкості від 0 до 470 об/хв, на 2-й від 0 до 1800 об/хв.
Мережевий шуруповерт оснащений швидкозатискним патроном максимальний діаметр якого становить 10 мм, наявність тріскачки на 22 позиції дозволить Вам хворіти точно і акуратно виконати поставлене завдання.
Особливості:
Редуктор на 2 швидкості;
Підсвічування робочої зони;
Металевий корпус редуктора;
Прогумована накладка на ручці;
Металеві шестерні
Швидкозатискний патрон;
Характеристика мережевого шуруповерту Procraft PB1350 (2 швидкості, підсвічування):
Напруга - 220 В
Частота - 50 Гц
Потужність - 1350 Вт
Регулювання числа оборотів є
Кількість швидкостей - 2 шт.;
Кількість оборотів - 0-470 об / хв / 0-1800 об / хв;
Діаметр патрона - 0,8-10 мм
Реверс - є
Кількість режимів: 1) шуруповерт, 2) дриль
Ступінь затяжки - 21 позиція + свердління .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1800 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 335 ₴



