Характеристики:
Тип живлення: акумулятор
Номінальна напруга: 20 В
Ємність акумулятора: 1,5 А/год
Число обертів холостого ходу: 4600 об/хв
Довжина шини: 6", 8" (152 мм/203 мм)
Крок ланцюга: 1/4 ''
Клас захисту: IPX0
Змащення ланцюга: напівавтоматичне
Безщітковий двигун
Натяжка ланцюга: безключова
Опис:
Procraft PKA44 – це інноваційна акумуляторна міні пилка, яка поєднує в собі потужність, зручність та надійність. Це передовий акумуляторний сучкоріз, здатний впоратися із найскладнішими завданнями.
Ключові особливості
Завдяки акумуляторному живленню з напругою 20 В та ємністю 1,5 А/год, Procraft PKA44 забезпечує високу мобільність та дозволяє працювати в умовах відсутності електромережі. Двигун із частотою обертання 4600 об/хв забезпечує високу ефективність та продуктивність, справляючись із найскладнішими завданнями. Шини завдовжки 6" та 8" дозволяють вибирати найбільш підходящий розмір для конкретної задачі. Напівавтоматична система мастила ланцюга та безключова натяжка ланцюга спрощують догляд за інструментом. Безщітковий двигун не вимагає частого обслуговування і значно збільшує термін служби інструменту. Легка вага та компактні розміри роблять Procraft PKA44 зручною у використанні, мінімізуючи втому при тривалій роботі.
Переваги використання
Цей інструмент ідеально підходить як для любителів, так і професіоналів. З ним можна виконувати широкий спектр завдань. Безключова натяжка ланцюга та напівавтоматична система мастила роблять Procraft PKA44 інтуїтивно зрозумілим та легким в обслуговуванні. Високий рівень захисту та продуманий дизайн забезпечують безпеку роботи навіть у складних умовах. Вибираючи Procraft PKA44, ви отримуєте високоякісний інструмент, який забезпечить надійну та ефективну роботу на довгі роки. Ця пилка стане вашим вірним помічником у будь-яких проектах.
Особливості:
Входить до сімейної лінійки Procraft
Можлива комплектація АКБ 2,4,8 А*год.
Ергономічний дизайн
Безщітковий двигун
Безключова натяжка ланцюга
Напівавтоматичне мастило ланцюга
Захист від навантаження
Захист від випадкового включення
Пластиковий кейс в комплекті
Комплектація:
Акумуляторна міні пила Procraft PKA44
Акумулятор (20В; 1,5 Ач) - 2 шт
Зарядний пристрій (штекерний) 1 шт
Ланцюг 2 шт
Шина 2 шт
Посібник з експлуатації
Пластиковий кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 203 мм |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Час заряду акумулятора | 1 хв |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴









