Акумуляторний шурупокрут Procraft PA12Pro DFR — надійний інструмент, призначений для швидкого відкручування або закручування саморізів, дюбелів і шурупів. Може використовуватися для свердління отворів у поверхнях.
Джерелом живлення цієї моделі є Li-ion акумулятор напруги 12 В і місткістю 2 А/год, завдяки чому шурупокрут із легкістю справляється з найважчими завданнями впродовж тривалого часу без підзаряджання.
Інструмент має міцний редуктор і працює у двох режимах швидкостей: 0-400 об./хв и 0-1350 об/хв. У моделі Procraft PA12Pro DFR встановлений швидкознімний DFR патрон з максимальним діаметром 10 мм, який дає змогу легко та швидко змінювати біти та свердла.
Гумові вставки на ручці інструмента дають змогу міцніше тримати його в руці під час роботи, а також неабияк зменшують вібрацію. Для більшого комфорту роботи за поганого освітлення шурупокрут має світлодіодну підсвітку робочої зони.
Корпус шурупокрута виготовлений з ударостійкого пластику, оберігаючи внутрішній механізм від потрапляння пилу та будівельного сміття. Шурупокрут акумуляторний Procraft PA12Pro DFR укомплектований двома акумуляторами, пристроєм для заряджання, інструкцією, кейсом.
Особливості:
DFR патрон
Міцний редуктор
Два режими швидкості
Ергономічний дизайн
Металевий патрон
Зручність використання
Якісне виготовлення
Високий крутний момент
Потужний безщітковий двигун
20+1 кількість ступенів затягування
Світлодіодна підсвітка робочої зони
Технічні характеристики:
Тип двигуна — Безщітковий
Тип акумулятора — Літій-іонний (Li-ion)
Напруга акумулятора — 12 В
Ємність акумулятора — 2 А/год
Число обертів холостого ходу — 0-400/0-1350 об/хв
Тип патрона — Металевий
Діаметр патрона — 10 мм
Діаметр свердління — Дерево 20 мм/ метал 10 мм
Максимальний крутний момент — 22 Нм
Ступінь крутного моменту — 20+1
Плавний пуск — Є
Рівень звукового тиску — LpA = 76,1 дБ (А); K = ± 3 дБ (А)
Рівень звукової потужності — Lwa = 87,3 дБ (А); K = ± 3 дБ (А)
Рівень захисту — IP20
Вага — 1,7 кг (вся комплектація)
Комплектація
Шурупокрут акумуляторний Procraft PA12Pro DFR
Акумулятор 2 А/год 2 шт.
Зарядний пристрій-штекер 1 шт.
Кейс
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 22 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴










