Шуруповерт акумуляторний PRO-CRAFT РA-12 DFR NEW
Шурупокрут Procraft PA12DFR NEW— інструмент із високою надійністю, який призначений для загвинчування або вигвинчування кріпильних елементів, як-от дюбелі, саморізи та гвинти. Можна застосовувати його для свердління отворів.
Переваги використання
Дванадцятивольтовий акумулятор являє собою недорогий і зручний варіант інструменту, за допомогою якого можна виконувати побутовий ремонт середньої складності, якщо поблизу немає джерел живлення. Модель обладнана патроном швидкозатискного типу, який забезпечує максимум зручність під час заміни біт і свердел.
Разом з акумулятором вага приладу становить 2 кг, можна утримувати його під час роботи однією рукою. 19 ступенів крутного моменту забезпечують можливість вибору оптимального робочого режиму.
Особливості конструкції
Пристрій доповнений ударостійким корпусом, який дає змогу продовжити термін роботи інструмента навіть за складних умов роботи. В інструменті є вбудована підсвітка, яка забезпечує зручність роботи за слабкого освітлення.
До комплекту входять два літій-іонних акумулятори. Бувши повністю зарядженими, вони забезпечують до 3 годин безперервної роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ступенів затяжки | 19 |
| Максимальна кількість обертів | 1200 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 725 ₴





