Шуруповерт Procraft PA18BL Universal Extra ( 1 акб + ЗП)
- В наявності
- Код: PA18BL UE
3 180 ₴
+380 (67) 966-18-69
- +380 (63) 693-11-24
Шуруповерт Procraft PA18BL Universal Extra використовується для вкручування, викручування елементів кріплення. З його допомогою можна оперативно здійснити монтаж, демонтаж розбірних конструкцій. Якісні матеріали, вибрані для виготовлення, забезпечують тривалий термін експлуатації.
Область застосування
Акумуляторний шуруповерт виконаний компактним, вага має невелику, конструкція збалансована. Підходить для проведення робіт у таких сферах:
Проведення ремонту.
Меблеве виробництво.
Монтаж, будівельні операції.
Для підвищення якості роботи та зручності операторів інструмент укомплектований двома акумуляторними батареями, зарядний пристрій має індикатор, що дозволяє визначити ступінь заряду.
Переваги конструкції
Конструкція шуруповерта ретельно продумана, завдяки чому забезпечується можливість впоратися із завданнями підвищеної складності без додаткової підзарядки. Підвищеної точності виконання вдається досягти за рахунок двошвидкісного редуктора та можливості виконувати регулювання обертів шляхом натискання на спеціальну кнопку. Це дозволяє проводити роботу оперативно та точно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 180 ₴






