Штроборіз Procraft PM2500-230 використовують на будівельних майданчиках при виконанні ремонтних робіт. Щоб працювати їм, майстру не потрібно мати спеціальні навички.
Сфера застосування
Інструмент призначений для різання пазів у бетонних, кам'яних, цегляних поверхнях. За рахунок високої потужності двигуна вдається забезпечити бездоганну точність робіт при:
прокладання електросистем;
влаштування труб водопостачання та інших інженерних комунікацій.
Наявність системи плавного пуску інструменту збільшує термін його служби. На початку робіт майстер виставляє параметри різання, регулюючи глибину в діапазоні значень 0-45 мм.
Конструкцією інструменту цієї моделі передбачено швидкий доступ до щіткового вузла, якщо виникне потреба змінити щітки колектора.
Переваги та особливості
Штроборез має наступні переваги:
високий рівень надійності;
бездоганна точність під час виконання робіт;
відсутність спеціальних вимог щодо зберігання та обслуговування інструменту.
За рахунок наявності функції порохотягу вдається забезпечити чистоту на робочому місці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропілу | 40 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 145 ₴







