Шабельна пила Procraft PSS1900 ― це сучасна пила, в якій є функція регулювання обертів. Цей інструмент є універсальним і може легко впоратися з більшістю теслярських і столярних завдань. Вона дає змогу працювати з такими матеріалами, як пластик, метал, дерево та іншими. Шабельна пилка Procraft PSS1900 може легко впоратися із завданнями у важкодоступних місцях, де неможливо працювати з циркуляркою і лобзиком. Цей апарат має такі переваги: в апараті присутня кнопка блокування; у пилі є система, завдяки якій можна робити заміну лез в одне натискання, не використовуючи ключ; апарат має відмінну продуктивність і хорошу потужність; у пилі є фукція з регулювання обертів. Також у пристрої тримач у інструменту виконаний зі спеціального нековзного матеріалу, що дає змогу оператору пристрою працювати з ним безпечно і тривалий час без втоми.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Розмір ходу полотна | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 430 ₴








