Інверторний зварювальний апарат Procraft SP295 NEW
Зварювальний інверторний апарат Procraft SP295 NEW - новинка від фірми Procraft - потужніший інвертор 295 Ампер (5000 Вт) з системою захисту від перевантажень і перегріву. Даний зварювальний інвертор зібраний за сучасними технологіями із застосуванням високоякісних мікросхем та транзисторів. Завдяки новаціям інвертор стабільно працює при низьких напругах, від 160 вольт до 240 вольт. Максимальний зварювальний електрод — 4 мм. Навіть якщо у вас у квартирі або в приватному секторі стоїть автомат на 10 ампер, у вас світло вибивати не буде завдяки сучасним IGBT транзисторам.
Конструкція апарату Procraft SP295 NEW (розташування плат та мікросхем) змодельована так, що потужний вбудований вентилятор забезпечить гарне обдування та перегрів апарату, практично виключений. За рахунок цього виробник максимально збільшив робочий цикл (ККД) зварювання, який становить 60%.
Зварювальний інвертор Procraft SP295 NEW обладнаний дисплеєм, що відображає ампераж, для більш точного налаштування зварювального струму. Для полегшення роботи оператора передбачені форсаж дуги та антизалипання електрода. Інструмент так само має захист від перевантаження та перегріву.
Особливості:
- Ергономічний дизайн
- Компактні розміри та мала вага
- Потужність 295A
- Примусове охолодження (вентилятор)
- Анти залипання електрода
- Плавне регулювання зварювального струму
- Високочастотні перетворювачі від світових виробників
- Мережевий фільтр високої ємності не просаджує мережу при зварюванні - Легке запалення дуги
- Низькі втрати холостого ходу
- Дисплей, що відображає ампераж
- Посилені кабелі
- Зручна ручка транспортування
Характеристики:
- Напруга мережі: 220 В
- Частота струму: 50 Гц
- Потужність: 5 кВт
- Максимальний діаметр електрода, що використовується: 4 мм
- Мінімальний діаметр електрода, що використовується: 1.5 мм
- Максимальний зварювальний струм: 295 А
- Мінімальний зварювальний струм: 20 А
- Напруга холостого ходу: 65 В
- Тривалість навантаження: 60%
- Вага: 3,4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 295 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.5 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴







