Характеристики:
Напруга мережі: 220 B
Клас зварювання: напівпрофесійний
Частота струму: 50/60 Гц
Діапазон регулювання зварювального струму: 20 – 310 А
Номінальна робоча напруга: 20
Діаметр дроту: 0,6 – 1,0
Режим зварювання ММА
Режим зварювання MIG
Максимальна споживана потужність: 4,3 кВт
Номінальний режим роботи (ПВ) при циклі 10 хв: 85%
Діаметр електродів: 1,6 – 4 мм
Напруга холостого ходу: 55 У
Межі регулювання робочої напруги: 16 – 29 В
Габаритні розміри: 550х270х370 мм
ККД: 85%
Вага: 15 кг
Опис:
Зварювальний напівавтомат Procraft SPH-310P використовується в професійних цілях для зварювання різних металевих конструкція з допомогою зварювальних електродів діаметром від 1,6 до 4 мм (режим ММА), а також зварювальної дротом діаметром від 0,6 до 1,0 мм (режим MIG/ММА). Перевагами даної моделі Procraft SPH-310P є невелика вага 15 кг, багатофункціональність MIG+ММА, висока продуктивність 310 А і компактність 550мм 270мм 370мм. Оснащений євро роз'ємом для підключення пальника і має металевий корпус зі вставками високоміцного пластику, який захищає від зовнішніх пошкоджень, що надає сучасний дизайн.
Особливості:
Наявність дисплея для режиму MIG/ММА
Робота за заниженою мережі від 180 В
Наявність рукава з роз'ємом євро
Два режими роботи: MIG/ММА
Можливість роботи без застосування захисних газів в режимі MIG
Спрощена подача дроту в рукав без наявності газу
Невеликий обсяг зварювальних бризок при (глибока ванна)
Примусове охолодження (повітря)
Датчик захисту від нагріву
Щільна структура формування шва
Додатковий режим ММА робота електродів
Постійний процес роботи в двох режимах при 180 В
Простота в обіг і процесі
Наявність запобіжника Fuse
Додаткова розетка AC220V CO2HEATER
Функція анти залипання електрода
Передові технології
Дизайн сучасний метал + пластик
Корпус металевий
Тривала продуктивність
Дрібні габарити, надійність
Точне регулювання зварювального напруги
Надійна регулювання подачі зварювального дроту
Комплектація:
Зварювальний напівавтомат Procraft SPH-310P
Кабель маси, пальник (довжина близько 3-х метрів), тримач електрода
Шланг для подачі вуглекислоти
Маска
Щітка-молоток
Керівництво користувача
Гарантія
Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 310 А |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 4.3 кВт |
| Тривалість навантаження | 85 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 000 ₴










