Ланцюгова бензопила ProCraft К450L
Бензопила ProCraft К450L - розроблена з урахуванням всіх інноваційних технологій і завоювала високу популярність серед споживачів.
Серед особливостей даної моделі слід відзначити потужний і в той же час економічний двигун об'ємом 52 кубічних сантиметра, наявність системи легкий старт, що виключає обрив шнура стартера і полегшує запуск бензопили ProCraft К450L, наявність якісного японського карбюратора з підкачкою, що гарантує швидкий перший запуск двигуна навіть при мінусовій температурі, а також покращений повітряний фільтр і кнопку включення запалення.
Технічні характеристики бензопила ProCraft К450L
Двигун - бензиновий, двотактний, одноциліндровий
Потужність двигуна - 3600 ват (4,1 кінських сил)
Об'єм двигуна - 52 кубічних сантиметра
Довжина шини 45 сантиметрів
Ланцюг - 72 ланки з кроком 0,325
Масляний бачок - 0,26 літра
Бачок для паливної суміші - 0,55 літра
Система легкий старт - є
Підкачка палива - є
Покращений повітряний фільтр - є
Автоматична змащення ланцюга - є
Вага - 7 кг
Гарантія - офіційна по всій Україні 12 місяців
Особливості бензопили ProCraft К450L
Японський карбюратор Walbro з підкачкою
Система легкого запуску двигуна
потужний двигун
Поршень на два кільця
Хромована поршнева група
Антивібраційна система нового покоління
Автоматична подача масла на ланцюг
Всі ступеня захисту оператора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 450 мм |
| Кількість обертів | 3400 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 0.26 мл |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 0.55 мл |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 4.1 к. с. |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Праймер | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 720 ₴






