Бензопила Procraft GS-52T — чудовий вибір для тих, хто цінує якість і не хоче переплачувати за преміум сегмент. Інструмент призначений для розпилювання колод, сухих гілок, заготівлі дров і навіть підрізу чагарників. Корпус зібраний з якісного ударостійкого матеріалу, здатного витримати падіння або випадковий удар. Модель GS-52T іноді зустрічаються на тартаках для виробничого застосування, тому сміливо можна вважати її професійною пилкою. М'яка та прогумована верхня ручка дозволяє не зісковзнути при використанні. Вдалим вважається розташування регуляторів обертів поруч із підкачуванням палива та автоматичним заслінком. Робота за низьких температур проходить без проблем, ланцюгова пилка Procraft має спеціальну зимову та літню режимну заглушку.
Робота двигуна:
Двотактний двигун є серцем пили маючи потужність 4,1 кВт (5,6 к.с.), здатних плавно розганятися до 8000 оборотів в хвилину і розрахований на тривалі навантаження. На повному баку з об'ємом 0,55 літра можна відпрацювати безперервно 3 години, тому можна сміливо сказати – економічно! Дво-кільцевий поршень і хромований циліндр об'ємом 52 кубічних сантиметри говорить і про надійність при тривалій експлуатації. Карбюратор німецького виробництва підвищує ресурс двигуна до 5 років. Активно-примусове охолодження повітрям не дозволять допустити перегрів, а автоматичне мастило ланцюга знижує тертя та покращує хід.
Переваги:
Система легкого запуску;
Наявність праймера;
Розбірна зірка;
Картер із магнієвого сплаву;
Гальмо ланцюга.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 6.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 40 мм |
| Кількість обертів | 8000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 м/сек |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 5.6 к. с. |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Витрата палива | 0.18 л/год |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Набір насадок | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 925 ₴










