Бензопила ланцюгова PROCRAFT GS-52 Р МЕТАЛ (шина+ланцюг 40, шина+ланцюг 45)
- В наявності
- Код: GS-52 Р
3 990 ₴
+380 (67) 966-18-69
- +380 (63) 693-11-24
Бензопила ланцюгова PROCRAFT GS-52 Р МЕТАЛ (шина+ланцюг 40, шина+ланцюг 45)
В Україні бензопила отримала позитивні відгуки з кількох причин. Вона реалізується за демократичною ціною, характеризується першокласною якістю збирання. У комплект поставки входить все необхідне для початку роботи – набір для збирання та обслуговування, два ланцюги та дві шини.
Інструмент призначений для акуратного розпилювання деревини, нарізування колод, валки дерев. Він застосовується у побутових та напівпрофесійних умовах. Потужності двигуна достатньо, щоб підтримувати стабільно високі обороти під навантаженнями. До інших переваг варто віднести:
Простий старт
Запуск здійснюється без проблем за будь-якої погоди. Навіть у морози фірмовий карбюратор не підводить.
Функціональність
Швидкість обертання кола залежить від сили натискання на важіль газу.
Знижене тертя
На пиляльну гарнітуру змащувальну речовину подається автоматично.
Безпека
Оператор убезпечений від випадкових травм при правильному поводженні з пилкою згідно з інструкцією.
Особливості PRO CRAFT GS-52P
Система легкого старту
Поліпшений повітряний фільтр
Хромована поршнева
Праймер (підкачування)
Висока потужність
Поліпшене охолодження
Підвищений моторесурс
Автоматичне змащювання ланцюга
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 45 мм |
| Кількість обертів | 11500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 м/сек |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 5.6 к. с. |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Витрата палива | 0.18 л/год |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Набір насадок | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 990 ₴










