Електропила ланцюгова PRO-CRAFT 2400 пряма (1 шина, 1 цепь 40)
- В наявності
- Код: 2400
3 600 ₴
+380 (67) 966-18-69
- +380 (63) 693-11-24
Ланцюгова пилка Procraft K2400 пряма використовується для роботи в саду, а саме для розпилу деревини та деревних матеріалів.
Використовуючи цей інструмент, ви легко розпиляєте дерево, обріжете гілки, приготуєте дрова або зріжете невеликі дерева.
Якщо ви вже зважилися купити пряму ланцюгову пилку Procraft K2400, ознайомтеся з інструкцією, а також з усіма нюансами та характеристиками.
Рекомендуємо щоразу проводити зовнішній огляд перед тим, як розпочати роботу.
Особливу увагу звертайте на такі деталі:
дія гальма ланцюга, правильність заточування та його натяг
надійність кріплення гальма
чи справно працюють клавіші пуску та гальма
рукоятки управління повинні бути сухими та чистими.
мережевий шнур не повинен мати ознак зносу та пошкоджень.
Особливості моделі:
поздовжнє розташування мотора дозволяє рівномірно розподіляти робоче навантаження.
від перегрівів збільшує тривалість робіт
система автоматичного змащення ланцюга продовжує термін експлуатації
Переваги:
висока потужність
плавний старт
низький рівень вібрації
миттєва зупинка ланцюга
наявність аварійного гальма
можливість пиляти дерева різних розмірів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 400 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 м/сек |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Додаткові функції | |
| Система погашення вібрації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴







