Коса бензинова Procraft T4200EL/S Electro Starter – це промислова коса з потужним двигуном, який розрахований для тривалих робіт. Завдяки своїй високій продуктивності, бензокоса чудово підходить для косіння великих територій. Електростартер допомагає швидкому запуску мотора без додаткових зусиль, що заощаджує ваш час та полегшує роботу.
Ключові характеристики та переваги Procraft T4200EL/S Pro електростартер з розбірною штангою:
Двотактний, бензиновий, з високим моментом, що крутить.
Електростартер дозволяє легко запустити двигун одним натисканням кнопки, без необхідності фізичних зусиль.
Розбірна штанга займає мало місця при транспортуванні та зберіганні.
Антивібраційна система знижує навантаження на руки оператора.
Завдяки потужному двигуну та гострим ножам або волосіні, бензокоса швидко справляється з будь-якою рослинністю.
Ручка газу із фіксатором оборотів.
Можливість використовувати різні ріжучі інструменти (будь-які ножі або волосінь).
Особливості
Тип двигуна 2-тактний
Тип палива Суміш бензину А-92 та двотактної олії
Максимальна частота, об/хв 9000
Робочий об'єм куб. см 52
Потужність, кВт 4,2
Діаметр скошування ліскою, мм 415
Діаметр скошування ножем, мм 255
Діаметр волосіні, мм 2,8
Плечовий ремінь Є
Потужність, л.с .5,7
Об'єм паливного бака, л 1,2
Тип штанги Пряма нерозбірна
Тип запуску Електростартер
Вага, кг 6,6
Гарантія, міс 12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Потужність двигуна | 5.7 к. с. |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 145 ₴










