Опис Коса бензинова Procraft T4500 NEW
Бензокоса Procraft T4500 NEW - це професійний прилад, який можна використовувати в побутових і виробничих умовах. Корпус виконаний з міцного пластику і доповнений захисним покриттям. Спеціальні отвори для охолодження запобігають перегріванню інструменту.n
Можливості використання Procraft T4500 NEW
У комплектацію входять 3 види ножа, які дозволяють працювати з різними видами рослинності:n
3Т. Видаляє газонну траву і жорстку рослинність.
40Т. Застосовується для скосу високої трави, верболозу, борщівника.
40Т. Підходить для скошування чагарників, бур'яну, густих заростей, з додатковими трьома різами навколо вала.
Ємність паливного баку складає 1.2 літра і дозволяє експлуатувати інструмент протягом 2 годин. Максимальна частота обертання в 9000 обертів на хвилину забезпечує ефективну роботу за короткий термін.
Особливості Procraft T4500 NEW
Бензотриммер обладнаний ергономічною ручкою, на якій розташовується кнопка управління і курок. При застосуванні волосіні максимальна ширина робочої поверхні - 41.5 см. Нероз'ємна штанга знижує рівень вібрації і збільшує міцність приладу. Наявність зручного ременя дозволяє мінімізувати навантаження на руки й дає можливість працювати з бензокосами тривалий час.
Характеристики Коса бензинова Procraft T4500 NEW
Ємність для замішування : 1 шт
Інструкція з експлуатації : Є
Диск : 2 побідитовими, диск 3Т + котушка
Захисний кожух : 1 шт
Ремінь-рюкзак : 1 шт
Сумка з ручним інструментом : Є
Потужність : 4500 Вт
Число оборотів холостого ходу : 9000 об/хв
Вага : 8,3 Кг
Тип штанги : Нероз'ємна
Тип запуску : Ручний
Ширина скошування області : 415 мм
Ємність паливного бака : 1,2 л.
Тип двигуна : Двотактний
Робочий об'єм двигуна : 56 СС
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.3 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 290 ₴









