Особливості:
Праймер
Ножі «Swissnox»
Функція Smart Start
Хромований циліндр
Посилений кований вал
Посилена система стартера
Низький рівень шуму та вібрацій
Повністю металевий редуктор
Високооборотний карбюратор «Walbro» (Японія)
Потужний двотактний двигун номіналом 4600 Вт
Захист від випадкового увімкнення, заклинювання і перегріву
Посилена поршнева група, з ресурсом до 5 років експлуатації
Технічні характеристики:
Тип двигуна - Бензиновий/2-х тактний
Тип охолодження - Повітряне
Об'єм двигуна - 43 см3
Потужність двигуна - 4,6 кВт
Максимальна кількість обертів - 8000-10000 об/хв
Об'єм паливного бака - 1,2 л
Вага - 5,6 кг
Комплектація:
Бензокоса FELLER GT4600
3-х лопатевий ніж 1 шт.
40-ка зубчаста фреза з побідитовою напайкою 1 шт.
Котушка з волосінню 1 шт.
Мірний бачок для змішування бензину з маслом, лійка
Набір ключів
Ремінь на два плеча
Картонна упаковка
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FELLER |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 43 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 535 ₴





