Бензиновий триммер Goodluck GL5600 (3 ножі 3Т, 8Т, 40Т переможе.), 1 котушка) РЕМІНЬ РЮКЗАК
Мотокоса Goodluck GL-5600 призначена для покосів газонів, дворів та інших різновидів ділянок. Має приємне поєднання кольорів. Обладнано бензокосою двотактним двигуном внутрішнього згоряння. Працює бензокоса переважно на бензині Аі-92, розведеному з маслом, у співвідношенні 25 до 1. Бензокоса GoodLuck GL-5600 завдяки своїм розмірам легка та зручна в експлуатації. Така бензокоса за правильної технічної експлуатації та правильного технічного обслуговування буде служити довгі роки.
Особливості:
Карбюратор підвищеної економічності
Посилений редуктор
З'єднувач керма з гумовими амортизаторами
Хромовані стінки циліндра
Знижений рівень вібрації
Зручна рульова ручка керування
Особливості:
Тип двигуна: бензиновий 2х тактний
Потужність: 5600 Вт/7.6 л. с.
Об'єм двигуна: 52 см3
Кількість оборотів: 9000 об/хв.
Об'єм паливного бака: 1200 мл.
Ріжуче обладнання: ніж, жилка
Діаметр косіння ножем: 255 мм.
Діаметр косіння ліскою: 410 мм.
Тип охолодження: повітряне
Вага: 7.5 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GOODLUCK |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна ширина скошування | 410 мм |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Потужність двигуна | 7.6 к. с. |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 410 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 210 ₴







