Промисловий пилосос Cleaner VC-1600 чудово виконує як суху так і вологе прибирання, ідеально підходить для прибирання після ремонту або на будівництві.
Інструмент обладнаний потужністю 1600 Вт і об'ємом бака для сміття в 38 літрів.
Міцний корпус з нержавіючої сталі значно продовжить термін експлуатації інструменту.
Промисловий пилосос Cleaner VC-1600 має функцію автоматичного видування повітря, а також вбудовану розетку для підключення електроінструменту.
Дана модель комплектується колеса для зручного переміщення.
Особливості:
Два двигуна
Наявність вбудованої розетки
Висока продуктивність
Вологозахищений корпус з нержавіючої сталі
Технічні характеристики:
Тип пилососа ― будівельний Пилосос
Споживана потужність ― 1600 Вт
Мощность всасывания ― 2000 Вт
Максимальный расход воздуха ― 50 литр/сек
Разрежение ― 16 мбар
Тип пылесборника ― Контейнер
Объем пылесборника ― 38 л
Количество двигателей ― 2
Длинна шланга ― 2,5 м
Длинна кабеля ― 4 м
Вес ― 6 кг
Комплектация:
Промышленный пылесос Cleaner VC-1600
Щетка для пола
Многоразовый мешок
Картонная упаковка
Гарантийный талон
Инструкция по эксплуатации
Гарантия: 12 месяцев.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість моторів (двигунів) | 2 |
| Максимальна витрата повітря | 50 літр/сек |
| Потужність всмоктування | 2000 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 38 л |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Розрідження | 16 мбар |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип пилососа | пилосос будівельний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2.5 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 960 ₴









