Мийка CW4 120 (2 МЕТАЛІЧНІ ПОМПИ, ЛАТУННІ З'ЄДНАННЯ, З НАБОРОМ ВОДИ ІЗ ЄМЕКОСТІ)
Мийка CW4 — пристрій, за допомогою якого можна оперативно й без особливих зусиль видаляти бруд із велосипедів, автомашин, різноманітних механізмів. Її можна застосовувати для чищення паласів і килимів, побутового інструменту різних розмірів, кахлю, інших виробів із гладкою поверхнею.
У мийного пристрою є такі особливості:
Завдяки функції самовсмоктування виконати забір води можна з будь-якого резервуара, наприклад, з бочки або відра.
Двигун синхронний, з мідною обмоткою.
Помпа виготовлена з алюмінію, вирізняється високою якістю й здатна довго слугувати.
Передбачена оснастка манометричною системою керування, яка може вмикати та вимикати двигун під час натискання важеля або його відпускання.
Є фільтри для очищення води, завдяки яким унеможливлюється пошкодження насоса твердими частинками.
Завдяки ретельно продуманій комплектації пристрою забезпечується оперативне та якісне виконання робочих завдань. До нього доданий пістолет, бак для мийного засобу, шланг високого тиску. У пилососа є великі колеса, які помітно полегшують транспортування під час роботи.
Напруга, В 220
Потужність, Вт 1400
Габарити, см 66x33x32
Витрата води (мах) л/год До 330
Максимальний робочий тиск, бар 90
Поршні Сталь
Довжина шланга (м) 5
Довжина мережевого кабелю (м 5
Забір води із ємності ні
Вага, кг 5,4
Гарантія, міс 36
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 660 |
| Глибина | 320 |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Класифікація | Побутовий |
| Максимальний тиск | 90 |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 1400 кВт |
| Ширина | 330 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 990 ₴






