Мінімийка Cleaner CW5.140
Мийка високого тиску Cleaner CW5.140 використовується для миття машин, автомобілів, інструментів, фасадів, терас, садового приладдя.
За допомогою струменя води під високим тиском за потреби з додаванням мийних засобів ви швидко та легко впораєтеся з поставленими завданнями. Апарат застосовується для побутового та промислового застосування. Апарат призначений для експлуатації за температури довкілля до 40 градусів. Потужність 1800 ватів, робочий тиск цієї машини становить на виході 100 барів, максимальний тиск на виході 140 барів, продуктивність 400 літрів на годину.
Технічні характеристики мінімиття Cleaner CW5.140
Потужність двигуна — 1800 ватів
Витрата води — 400 літрів на годину
Максимальна температура води на виході — 40 градусів
Матеріал помпи — метал
Робочий тиск — 100 барів
Довжина шланга — 5 метрів
Довжина кабелю живлення — 5 метрів
Можливість використання шампуню
Вага — 8,8 кг
Гарантія — офіційна по всій Україні 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна продуктивність | 400 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск | 100 бар |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.8 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Довжина шланга високого тиску | 5 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 745 ₴



