



Кормоподрібнювач Могильов МКЗ 240 (Для переробки пшениці, ячменю, жита тощо кукурудзи в качанах) NEW ЗБІЛЬШЕНИЙ БУНКЕР
- Немає в наявності
- Код: МКЗ 240
3 300 ₴
+380 (67) 966-18-69
- +380 (63) 693-11-24
Кормоподрібнювач Могильов МКЗ 240 (Для переробки пшениці, ячменю, жита тощо кукурудзи в качанах) NEW ЗБІЛЬШЕНИЙ БУНКЕР
Зернодробилка (ДКУ, крупорушка, млин) призначена для подрібнення зерна
різних культуртвердих сортів зерна тапочатків кукурудзи. Широко застосовується в домашньому господарстві та в невеликих промислових фермах для приготування кормів та кормових добавок для птиці та сільськогосподарських тварин.
У комплект ДКУ входять 4 сита для отримання помелу різної фракції (3, 4, 5 і 6 мм).
Диск з молотками складається з 20 молотків, розташованих на чотирьох осях по 5 шт. Молоткові ножі виготовлені із якісної інструментальної сталі. Висока продуктивність, гарна якість та відносно не висока ціна зробили цю модель популярною у домашніх господарствах.
Особливості та переваги млина для зерна МКЗ-240:
Висока продуктивність (до 240 кг/год)
Малі витрати електроенергії
Підходить для подрібнення зернових та кукурудзяних качанів.
Бункер металевий для завантаження зерна
Мідна обмотка двигуна
Сітка по всьому периметру барабана довжиною 67 см
Молоткові ножі спеціальної форми (ребристі)
Захист від перевантаження
Кнопка увімкнення/вимкнення
Технічні характеристики подрібнювача зерна:
Вид: зернодробилка
Тип: молоткова
Виробник: Могильов МКЗ
Сировина, що переробляється: Зернові/ качани кукурудзи
Електродвигун: однофазний
Максимальна потужність: 3.5 кВт
Номінальна напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Частота обертання: 2800 об/хв
Максимальна продуктивність: 240 кг/година.
Чотири змінні сита з діаметрами отворів: 3, 4, 5 та 6 мм
Об'єм приймального бункера: 5.5 л.
Габаритні розміри:
довжина – 410 мм;
ширина – 295 мм;
висота – 485 мм.
Вага: 20 кг
Комплектація:
Кормоподрібнювач Могильов МКЗ-240;
Сито змінне (2 мм, 3 мм, 4 мм, 5 мм) - 4 шт;
Інструкція з експлуатації - 1 шт.;
Гарантійний талон.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 20 кг |
| Висота | 485 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Зерно | 240 кг/год |
| Основні атрибути | |
| Кількість обертів двигуна | 2800 об/хв |
| Потужність двигуна | 3.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴

